Antonin

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Antonin

Pierwszy gorący weekend. Postanowiliśmy zatem wypróbować nasz nowy namiot. Razem z nasza głośną dwójeczką zaczęliśmy pakowanie. Wyszło co najmniej tyle bagażu jak na 2 tyg nad morze. A to tylko 2 dni. Podczas narady rodzinnej padło na Antonin. Niedaleko od Wrocławia, ceny przystępne opinie też więc jedziemy.

Spokojnie się rozbiliśmy (pierwsze rozbicie namiotu zajęło głowie rodziny 20 minut więc całkiem fajnie). Pole namiotowe małe, namiotów i przyczep też niewiele. Po wstępnym ogarnięciu ruszyliśmy nad wodę. Plaża bardzo fajna, czysta i o godz. 11 całkiem pusta – przypomnijmy sobota 32 st. C w cieniu.

Antonin

Drzewek i zacienionych miejsc bardzo mało ale udało nam się znaleźć wolne miejsca. Młodzi nie wytrzymali zbyt długo na kocu i z impetem ruszyli do wody. No i …woda, hymmm ze wszystkich miejsc, w których byliśmy ta była najbrudniejsza.

Antonin

Po południu przy namiocie zasiedliśmy na mały odpoczynek. Okazało się jednak, że ubikacje i prysznice są dostępne dla wszystkich więc obok naszego grilla istna pielgrzymka. Poszliśmy pozwiedzać ośrodek. Domki pamiętają jeszcze Gierka choć gdzieniegdzie widać nowocześniejsze budowle, świetny plac zabaw, mała stadnina koni i dwa bary.

Antonin

Pole namiotowe jest usytuowane blisko baru gdzie akurat trafiliśmy na discoteke i to takie prawdziwa disco poloteka towarzyszyła nam do 1. Do tego dołóżmy pielgrzymki do kibelków i obraz miłej nocki pod namiotem na łonie natury pryska.

Toalety i prysznice niby odnowione ale strasznie brudne i z zimna wodą co w moich oczach jest ogromnym minusem dla osób chcących biwakować z dziećmi.

Antonin

W niedziele to już całkowity supermarket. Z pola namiotowego zrobił się parking, wiec czym szybciej zebraliśmy się i wróciliśmy do Wrocławia.

Antonin

Możecie uważać, że marudzę i, że to biwak i pole namiotowe a nie hotel five stars. Uważam jednak, że pole namiotowe w dzisiejszych czasach powinno posiadać: ciepłą wodę, prysznic i toaletę wyłącznie dla „mieszkańców pola”, powinno być polem namiotowym nie parkingiem. Zdecydowanie wolę rozbijanie się „na dziko” od pobytu na tego typu polu.

Podsumowując: wyjazd na jeden dzień tak, na dłużej nie!!

PLUSY:

  • ŁADNA PLAŻA

MINUSY:

  • BRUDNE TOALETY DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH Z ZIMNĄ WODĄ
  • ODLEGŁOŚĆ POLA NAMIOTOWEGO OD BARU
  • POMIESZANIE POLA NAMIOTOWEGO Z PARKINGIEM

 

 

facebookrss

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>