BIWAKOWANIE- czyli to co dudusie uwielbiają

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

biw

 

W tym dziale opisywać będę nasze wypady pod namiot. Z pomysłem zakupu namiotu nosiliśmy się od dawna. Ale najpierw dzieci były za małe, później było chorobowo a w ubiegłym roku namiot kupiliśmy ale pogoda nie dopisała.

W międzyczasie robiliśmy tak zwane DOMOWE BIWAKOWANIE. Na czym polega nasze domowe biwakowanie?? Dmuchamy materace, wyciągamy śpiwory i udajemy, że jesteśmy pod namiotem.

Wypad z dziećmi pod namiot, nawet jak to są tylko 2 czy 3 dni, wymaga bardzo dobrej organizacji. Zwłaszcza jeśli chodzi o pakowanie….. Pierwszy raz miałam wrażenie jakbym jechała na co najmniej 2 tygodnie. Z podstawowego bagażu zrobiła się cała góra.

Na szczęście po obradach, negocjacjach i stanowczych cięciach zmieściliśmy wszystko do bagażnika:).

Kolejne wypady były już luźniejsze.

W tym roku udało się wybrać pod namiot z dziećmi co uważamy za sukces i będziemy chcieli kontynuować. Za każdym razem wybierzemy inną miejscówkę i inne pole namiotowe, żeby tzw. rozeznać teren.

facebookrss

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>