BIWAKÓWKA – CZYLI DOMOWE BIWAKOWANIE

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gdy w nocy za oknem 3 stopnie o biwakowaniu z dziećmi można jedynie pomarzyć lub ewentualnie powspominać. Naszą dudusiową tradycją jest biwakowanie w domu:)

Najpierw dmuchamy materace, wyciągamy śpiwory i wszyscy razem śpimy na podłodze. Wyobrażamy sobie, że jesteśmy pod namiotem.

P1080158

Opowiadamy historie, gramy czy tak jak dzisiaj czytamy. Dziś na tapecie była książka autorstwa Państwa Mizielińskich MAPY-OBRAZKOWA PODRÓŻ PO LĄDACH, MORZACH I KULTURACH ŚWIATA.

P1080161

Pozycja naprawdę godna polecenia. Oczywiście pod namiotem nie ma lampy więc czołówka sprawdziła się wyśmienicie. Japonia, Hiszpania czy Meksyk pomału odkrywały przed nami swoje tajemnice.

P1080171

Nasze wspólne biwakowanie uwielbiamy. Po pierwsze daje nam to możliwość spania całą czwórką a po drugie i trzecie i czwarte to możliwość wspólnego wspominania, planowania czy po prostu bycia ze sobą:)fota

facebookrss

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>