PĘDZĄCE ŻÓŁWIE – GADY, KTÓRE MUSZĄ Z TOBĄ ZAMIESZKAĆ

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pędzące żółwie to bardzo niepozorna gra, ale jakże wciągająca. Według nas to obowiązkowa pozycja, dla rodzin z dziećmi. Grę polecił nam sprzedawca na początku naszej planszówkowej drogi. Nie byłam do niej przekonana. Kilka pól i kilka drewnianych żółwi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zaufałam jednak, bądź co bądź, znawcy tematu i tak to oto gra pojawiła się w naszym domu. Trzeba było zobaczyć moją miną po pierwszej czy drugiej partyjce:)

Na czym polega gra tak bardzo ogólnie……….Każdy z graczy losuje kolor zwierzątka ale nie zdradza go przeciwnikowi . W związku z tym przeciwnicy nie wiedzą jaki kolor należy do którego z nich.  Poruszanie się po planszy wykonujemy za pomocą specjalnych kart.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Celem gry jest dojście do mety jako pierwszy. Można tego dokonać samodzielnie,  niosąc na grzbiecie innych lub przemieszczając się wygodnie usadowionym na przeciwnikach .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Układając plan zwycięstwa musimy pamiętać, że oprócz poruszania się do mety  musimy jednocześnie zmylić przeciwnika/ów, żeby nie wiedział którym żółwikiem jesteśmy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To gra nie tylko dla rodzin, świetnie sprawdza się też w gronie znajomych, na imprezce czy przyjacielskim spotkaniu.

Cena to ok. 55-65 zł ale według nas jak najbardziej warto ja mieć.

 

facebookrss

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>