Pogodowe psikusy

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Niejednokrotnie mieliście pewnie problem ze znalezieniem zajęcia dla swoich młodych. Jeśli za oknem leje, jest zimno lub szybko się ściemnia problem zaczyna narastać.

My staramy się wykorzystywać wszystkie możliwe środki, pomysły i możliwości. Najważniejsze, żeby sprawiało nam radochę i żeby dobrze się bawić.

W tym dziale będę chciała się z Wami tymi pomysłami podzielić. Co prawda część z nich jest szalona, inna powszechnie znana a jeszcze inna może wydawać się nudna. Ale u nas tak już jest.

Raz malujemy czym się da i po czym się da,  lepimy, kleimy i wycinamy. Innym razem tworzymy własne teledyski, czy przedstawienia teatralne. Są też dni kiedy robimy tzw. nicnierobienie. Opowiadamy sobie wtedy wymyślone historie z krainy wyobraźni……

Jeśli przeczytamy ciekawą książkę, oglądniemy fajny film, wybierzemy się do teatru, kina innych miejsc, o których warto wspomnieć też postaram się z Wami podzielić wrażeniami.

st

facebookrss

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>